2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı öğretmenlerimiz ile velilerimiz arasında gerçekleştirilecek görüşmeler; eğitim-öğretim faaliyetlerini aksatmaması amacıyla aşağıdaki gün ve saatlerde olacak şekilde planlanmıştır.
EŞREF BİTLİS ORTAOKULU |
||||
ÖĞRETMEN ADI SOYADI |
BRANŞI |
GÖRÜŞME |
GÖRÜŞME |
|
Güler İNAL |
TÜRKÇE |
PERŞEMBE |
12.50-13.30 |
|
Nesil KIRDAS |
TÜRKÇE |
SALI |
12.50-13.30 |
|
Asiye GÜNDÜZ |
TÜRKÇE |
SALI |
08.40-09.20 |
|
Hacer ERBİ |
TÜRKÇE |
PERŞEMBE |
09.30-11.00 |
|
Sevil DENİZ |
TÜRKÇE |
ÇARŞAMBA |
10.30-12.05 |
|
Handan ÇANKAYA |
TÜRKÇE |
CUMA |
10.30-12.05 |
|
Gülhan Z. KURT |
TÜRKÇE |
CUMA |
08.40-10.30 |
|
Özlem AKAR |
TÜRKÇE |
ÇARŞAMBA |
12.50-13.30 |
|
Derya KARABIYIK |
TÜRKÇE |
PERŞEMBE |
10.30-11.30 |
|
Emine KIRTEPE |
MATEMATİK |
SALI |
11.10-12.05 |
|
Evrim KESKİN |
MATEMATİK |
PAZARTESİ |
11.30-13.00 |
|
Esra ÖZKANDAN |
MATEMATİK |
PERŞEMBE |
10.30-11.10 |
|
Sadık ERDEM |
MATEMATİK |
CUMA |
11.10-12.05 |
|
Yasemin YAPRAK |
MATEMATİK |
ÇARŞAMBA |
09.30-10.30 |
|
Funda KAYA |
MATEMATİK |
SALI |
10.30.-11.10 |
|
Eren YILMAZ |
MATEMATİK |
SALI |
11.10-12.05 |
|
Alime Şeyda ULUYOL |
MATEMATİK |
ÇARŞAMBA |
10.30-11.10 |
|
Ayşe Ecem TUTDERE |
MATEMATİK |
SALI |
11.10-12.05 |
|
Necla DİPSİ |
FEN BİLİMLERİ |
CUMA |
12.50-13.50 |
|
Fulya ERTEN |
FEN BİLİMLERİ |
SALI |
08.40-09.30 |
|
Zerrin ÖZTÜRK |
FEN BİLİMLERİ |
ÇARŞAMBA |
12.05-12.45 |
|
İlknur MUTLU BAŞOĞLU |
FEN BİLİMLERİ |
PERŞEMBE |
12.50-13.30 |
|
Sinem ERDEM |
FEN BİLİMLERİ |
CUMA |
10.30-11.10 |
|
Aslıhan ÖZDİLEK |
FEN BİLİMLERİ |
SALI |
12.50-13.30 |
|
Seval YAZICILAR |
FEN BİLİMLERİ |
PAZARTESİ |
10.30-11.30 |
|
Dilek Balcı KAYNAK |
FEN BİLİMLERİ |
ÇARŞAMBA |
12.50-13.30 |
|
Hatice EKEN |
FEN BİLİMLERİ |
ÇARŞAMBA |
09.30-10.30 |
|
Mahmut Özkan ÇAKIR |
FEN BİLİMLERİ |
SALI |
10.30-11.30 |
|
Zekiye Ç. YÜKSEKDAĞ |
FEN BİLİMLERİ |
SALI |
10.30-11.30 |
|
Birsu DİKMEN |
SOSYAL BİLGİLER |
PERŞEMBE |
12.50-13.30 |
|
Nural KARABULUT |
SOSYAL BİLGİLER |
PERŞEMBE |
08.40-10.30 |
|
Hatice ALTINBAŞ |
SOSYAL BİLGİLER |
ÇARŞAMBA |
10.30-11.10 |
|
Uğur KÖSE |
SOSYAL BİLGİLER |
SALI |
09.40-10.20 |
|
Yeliz YAMAN |
İNGİLİZCE |
SALI |
12.50-13.30 |
|
Nalan AYDAŞ |
İNGİLİZCE |
ÇARŞAMBA |
11.25-12.05 |
|
Yasemin Hülya KÜRKLÜ |
İNGİLİZCE |
PAZARTESİ |
12.50-13.30 |
|
Fulya ÜLGER |
İNGİLİZCE |
PAZARTESİ |
10.30-11.10 |
|
Asiye YILMAZ |
İNGİLİZCE |
ÇARŞAMBA |
12.50-13.30 |
|
Berçin YILDIZ |
İNGİLİZCE |
PERŞEMBE |
14.40-15.20 |
|
Asiye Gümüş Çelik |
D.K.A.B |
CUMA |
12.50-13.30 |
|
Hayriye NAĞAÇ |
D.K.A.B |
SALI |
10.30-11.10 |
|
Hatice D. ANKITÇI |
BEDEN EĞİTİMİ |
SALI |
10.30-11.10 |
|
Berna ÇELİK |
BEDEN EĞİTİMİ |
ÇARŞAMBA |
10.30-11.10 |
|
Yasemin ÜNSAL |
BEDEN EĞİTİMİ |
CUMA |
10.30-11.10 |
|
Gökhan KARAHAN |
BEDEN EĞİTİMİ |
SALI |
08.40-10.30 |
|
Sibel ÇIKIN |
B.T VE YAZILIM |
ÇARŞAMBA |
12.05-12.50 |
|
Büşra KESTEL |
B.T VE YAZILIM |
PAZARTESİ |
10.30-11.20 |
|
Hatice ŞİRİN |
T. VE TASARIM |
SALI |
10.30-11.10 |
|
Ebru SİR |
T. VE TASARIM |
CUMA |
11.25-12.05 |
|
Derya KURU |
T. VE TASARIM |
PAZARTESİ |
10.30-11.10 |
|
Özgül TÜRKSOY |
GÖRSEL SANATLAR |
CUMA |
11.35-112.05 |
|
Handan GENÇ |
GÖRSEL SANATLAR |
ÇARŞAMBA |
09.30-10.30 |
|
Fulya OĞHAN |
MÜZİK |
PAZARTESİ |
09.30-10.20 |
|
Özdal SAPMAZ |
MÜZİK |
ÇARŞAMBA |
11.20-12.05 |